Dobrý den, 9.1.2023, 22:59
Rad bych poděkoval Vaše společnosti za solidní a příjemný přístup k své práci.
30.12.202 na dálnici 8 směr Praha 63 km se mi porouchalo auto- Toyota Proace.
Auto-odtahovka přijelo za par minut od zavoláni, příjemný a vstřícný pan řidič pomáhal, jak jen to šlo, staral se o auto , jak o svoje.
Ještě jedno velké poděkovaní cele firmě a také panu řidiči(bohužel,jméno jsem zapomněl).
Budu doporučovat všem.
S pozdravem
Andrej Antonyshyn.

Nov 23, 2022, 6:02 pm

Dobrý den,
chtěl bych vaší firmě poděkovat za perfektní a profesionální řešení při odtahu mého vozu do autorizovaného servisu. Velmi vstřícné a empatické jednání řidiče odtahové služby. Vše proběhlo OK od prvního telefonického kontaktu až po dovoz vozu do servisu, včetně vyřízení podkladů pro pojišťovnu.
Přeji vám mnoho dalších spokojených klientů

PhDr. Rostislav Škop

 

Chtěla bych vám poděkovat za pomoc v nouzi dnes 15.10.2020 v poledne , kdy mne zradilo auto na dálnici v Německu. Pan řidič byl velmi příjemný, ochotný a přijel velmi brzy. Musím rychlost fakt ocenit. Ono čekání v dešti, mlze a větru není vůbec příjemné. Celkově jsem po dlouhé době využila asistenčních služeb a musím dát opravdu palec nahoru. Děkuji. 😉 .

Lada Goltsch Vnoučková

Transport vozu z Německa.

Děkuji za perfektní komunikaci, dohodu a realizaci transportu.Profesionální a lidský přístup zároveň.

Bezkonkurenční cena.

Příkladná péče o náklad a jeho upevnění.Pracovníci jsou nadšenci, Manželé Jelínkovi zvolili vhodný vůz pro převoz nízkého sporťáku. Pan Nemček se postaral o bezpečný transport

Ondřej Kozub

Klient pro, kterého jste zajišťovali dne 07-MAY-2020, nám jako zpětnou vazbu zaslal hodnocení v následujícím znění: Se společností Jelínek s.r.o. Libouchec, která vaši asistenční službu prováděla, jsem byl spokojen na 200%. Přístup pana Jelínka a jeho zaměstnanců, byl naprosto profesionální a zároveň “lidský”. Bylo o celou moji posádku perfektně postaráno a to včetně porouchaného vozidla. Uličník Lubomír. Ještě jednou Vám velmi děkujeme, díky podobným případům se nám dostává ujištění, že jste partnerem, na kterého se můžeme spolehnout. S pozdravem

Dušan ŠVIDRAŇ
Senior Network Coordinator

 

Musím Vám hodně poděkovat za odtah mého auta. Pán přijel rychle a byl prostě úžasný, jak svou prací, tak svým přístupem. Vyvrátil mi tak mé obavy z odtahové služby a je jasné, že je budu všude doporučovat.

Andrea Vitalová

Chtěl bych hodně poděkovat p. Jaroslavu Nemčekovi, za velmi rychlý a profesionální odtah mého vozu z České Lípy do Ústí nad Labem. Byl jsem mile překvapen profesionalitou a lidským přístupem. Ještě jednou díky a ať se s takovými lidmi ve firmě daří.

František Kos

Super práce, odtah super i s vylomeným kolem. Panu Lukáši díky

Monika Scholzeová

Děkuji za super službu, řidiči Lukášovi

Petr Budinský

Parádní servis a prima zaměstnanci. Děkuji řidiči Lukášovi za pomoc a prima společnost, při záchranné akci Torgau – > Liberec. 

Zuri Cato

Doporučuji, spolehlivé a rychlé služby, za mne velká spokojenost 🙂

Dana Slavková

Perfektní služby i přístup,  mohu jen doporučit. Pane Jelínku, díky !!!

Martin

Děkuji za velmi rychlou, profesionální pomoc a vstřícný přístup v rámci asistenční služby. Vaši firmu mohu jen doporučit.

Ivana Šťastná

Rádi by jsme pochválili Vašeho ochotného a příjemného řidiče Martina.

Alena Tichatzková Bürgerová

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za naprosto profesionální přístup při odtahu mého vozidla. Ráda bych také touto cestou ještě jednou poděkovala panu Pelikánovi, který byl velice milý a empatický.

Veronika Kohoutková

Rádi by jsme pochválili Vašeho ochotného a příjemného řidiče Martina.

Alena Tichatzková Bürgerová

Děkuji za velmi rychlou, profesionální pomoc a vstřícný přístup v rámci asistenční služby. Vaši firmu mohu jen doporučit.

Ivana Šťastná

Asistence mi poslala fa. Jelínek komunikace a přístup pana řidiče Pelikána byla vynikající… Odtah z Německa na Moravu bez problémů ještě jednou díky a ať se daří.

Tomáš Nosek

 

Přezují auto i o víkendu večer. Navíc člověk nemá pocit že otravuje jako v ostatních servisech a nemusí se objednávat.

Michal Hynek